Warning: A non-numeric value encountered in /home/bosnjackagim/public_html/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

VIJEĆE UČENIKA REALIZIRALO PROJEKAT “JEDNO DIJETE, JEDAN SLATKIŠ”

Vijeće učenika Prve bošnjačke gimnazije je realiziralo projekat “Jedan slatkiš, jedno dijete”

gdje su za cilj imali prikupljanje slatkiša i igračaka tokom mjeseca decembra za kreiranje paketića socijalno ugroženoj djeci. Dopis je usvojen u Vijeću učenika Prve bošnjačke gimnazije te je predsjednik Vijeća, Nihad Mandžo, uz pomoć uposlenika gimnazije, postavio kutije u auli u koje su učenici mogli donositi slatkiše i igračke.

Sredstva su dostavljena u prostorije Richmond Park College-a 24.12. gdje je započeto kreiranje paketića. Uz pomoć drugih gimnazija i stručnih srednjih škola, kreirano je 280 paketića koja će biti raspoređena ustanovama za nezbrinutu djecu, socijalno ugroženoj djeci i djeci sa posebnim potrebama.

„Natječite se u dobru!“

Slika