VRIJEDNE UČENICE PRVE BOŠNjAČKE GIMNAZIJE MEĐU NAJBOLjIM VOLONTERIMA

Učenice trećeg razreda Belma Ajanović (III-b) i Medina Porić (III-c) su dijelom veće grupe učenika PBG-e koji već duže vrijeme volontiraju u sklopu projekta „Obrok za sve“ u restoranu „Dobre volje“ Stari Grad.

Projekat „Obrok za sve“ je stalni projekat humanitarne organizacije Pomozi.ba u sklopu kojeg se, na dnevnom nivou, isporuči 1000 obroka starim, bolesnim i iznemoglim ljudima.

Učestvujući na nekoliko različitih projekata, Medina i Belma su se našle na drugom mjestu najboljih volontera u mjesecu septembru.  Važno je napomenuti da je prvorangirana učenica imala tek 2 boda više od Medine i Belme koje dijele drugo mjesto.

Čestitamo Belmi i Medini te im se zahvaljujemo što dosljedno prate slogan naše Gimnazije koji glasi: „Natječite se u dobru!“

Slika
nslv