UČENICI NAŠE ŠKOLE OSTVARILI ZNAČAJNE REZULTATE NA SCHOOL RUN

U nedjelju ujutro 19.9.2021. godine u sklopu Evropske sedmice sporta održan je 14. po redu Sarajevski polumaraton,

utrka na dužini od 21,1 km koji je startao na liniji spajanja Ferhadije sa Baščaršijom. Maraton je propraćen i trkom na 700 m za osnovce i srednjoškolce na kojoj je ukupno učestvovalo  25 učenika naše škole: Malik Muratović, Benjamin Begić, Ubejd Topuz, Abdulah Đulović, Talha Zlatar, Armin Paldum, Menesa Osmanović, Nejra Vranješ, Merjem Hodžić, Amila Osmanović, Lamija Jordamović, Chiara Jewells Lee Hadžić, Esma Jakupović, Vedad Kruho, Iman Numanović, Emina Musić, Esad Sejtarija, Sajra Džemat, Alija Avdić, Amila Šahinpašić, Layla Mulić, Tarik Tatarević, Nura Suljović, Eldar Hadrović, Hana Turković.

Neki od njih su ostvarili zavidne rezultate:

Muška kategorija 2004.

MALIK MURATOVIĆ – 1. mjesto

BENjAMIN BEGIĆ -  2. mjesto

UBEJD TOPUZ  -  4. mjesto

ABDULAH ĐULOVIĆ – 6. mjesto

Ženska kategorija 2004

MENESA OSMANOVIĆ  - 1.mjesto

NEJRA VRANjEŠ – 2. mjesto

Muška kategorija 2005/2006

ARMIN PALDUM -  4. mjesto

Ženska kategorija 2005/2006

MERJEM HODžIĆ – 1. mjesto

AMILA OSMANOVIĆ – 2. mjesto

Ženska kategorija 2007

LAMIJA JORDANOVIĆ – 2. mjesto

CHIARA JEWELLS LEE HADžIĆ – 3.mjesto

Slika
Slika
Slika