Dan otvorenih vrata

Dan otvorenih vrata

U ponedjeljak, 15. 5. 2023. godine, u Prvoj bošnjačkoj gimnaziji održan je Dan otvorenih vrata. Veliki broj učenika osnovnih škola, nastavnika i roditelja imao je priliku upoznati se s radom Gimnazije:

saznati više o nastavnim planovima i programima, obići savremeno opremljene kabinete i laboratorije i čuti detalje o predmetima, kao i vidjeti ishode različitih klubova kroz prezentacije, plakate i informacije koje su naši učenici pripremili za njih. Posjetioci su također imali priliku obići školsku biblioteku, fiskulturnu salu i kuhinju. Na punktu Cambridge međunarodne škole mogli su se raspitati o ovom planu i programu te dobiti brošure. Učenici su imali priliku razgovarati s takmičarima iz naše škole i saznati da škola nudi stipendije.

Za više informacija o stipendijama klknite ovdje.

 

Pozivamo roditelje/staratelje i buduće učenike da nas posjete na prezentaciji curriculuma A i curriculuma B, koji će se održati u ponedjeljak, 5. 6. 2023. godine u 17,00 sati u prostorijama Prve bošnjačke gimnazije.

{gallery}dov1{/gallery}

Related Articles