Ramazanske večeri

U organizaciji Medžlisa islamske zajednice Sarajevo, učenici Prve bošnjačke gimnazije:

Sumeja Halilović, Esad Sejtarija, Ahmed Musić, Amina Pilav, Nejra Hajrić i Lamija Redžić su u pratnji prof. Remzije Hurić-Bećirović i prof. Elmedina Musića u petak, 24. 3. 2023. godine, učestvovali u prvoj ramzanaskoj emisiji „Ramazanske večeri“ održanoj u Gazi Husrev-begovom hanikahu. Gost programa je bio muftija sarajevski prof. dr. Nedžad Grabus, koji je kroz ugodno druženje i interakciju s učenicima govorio o interpretaciji islamskih vrijednosti u kontekstu vremena u kojem živimo. Ramazansko druženje je bila prilika da se još više osjeti duh ramazana, kao i da se kroz temu razgovora dođe do inspirativnih savjeta za život mladih ljudi.

{gallery}ramazan{/gallery}