BBI liga pregovaranja

BBI banka je odabrala Prvu bošnjačku gimnaziju da bude jedna od četiri odabrane škole

koje će biti dio društveno odgovornog programa. Cilj BBI programa liderstva i izvrsnosti je razvijanje vještina korporativne i poslovne izvrsnosti srednjoškolaca, priprema i osposobljavanje za buduće ubrzano radno okruženje koje će ih neprestano izazivati da uče, razvijaju se i rastu kako lično tako i profesionalno.

Učenici koji učestvuju ne samo da će imati priliku naučiti nove vještine, već će se od njih očekivati da se ukljuće i igraju ulogu u razvoju zajednice. Naime, program se sastoji od 3 ključna dijela, prvi koji se donosi na takmičenje u pregovaranju, drugi koji se odnosi na tematske debate i treći koji je vezan za podsticanje mladih na društveno odgovoran angažman u zajednici.

Pretkvalifikacije za takmičenje „BBI liga pregovaranja“ za učenike trećeg i četvrtog razreda naše škole će se održati u petak, 20.11.2020. godine. Dvadeset najboljih učenika pretkvalifikacije će biti odabrani da se takmiče se učesnicima iz drugih škola.

Prijavite se tako što ćete preko školskog maila ući na sljedeći link i popuniti tabelu sa svim traženim podacima.

Prijave su otvorene do 13 sati u srijedu, 11.11.2020. godine!

Bosna Bank International d.d.

nslv