Prvi nastavni dan

Dragi učenici,

nadamo se da ste spremni za novu školsku godinu.

U nastavku slijedi nekoliko bitnih informacija vezanih za prvi nastavni dan.

Učenici I razreda

dolaze u školu u utorak, 1.9.2020. godina na svečani prijem u auli Gimnazije, prema sljedećem rasporedu:

• I-a u 9.00 sati
  • I-b u 10.00 sati
  • I-c u 11.00 sati
  • I-1 u 12.00 sati
  • I-2 u 13.00 sati

Roditelji učenika I razreda će u petak poslijepodne dobiti SMS sa informacijom u koje odjeljenje je učenik raspoređen.

Na svečanom prijemu učenici I razreda dužni su koristiti zaštitne maske, a prilikom ulaska u školu provest će se epidemiološke mjere zaštite od virusa COVID-19.

Na uvodnom času za svaki nastavni predmet profesor će reći učenicima koje udžbenike će nabaviti. Stoga nema potrebe da unaprijed kupujete udžbenike. Nadamo se da ste svi naručili uniforme.

Učenici II, III i IV razreda

će u utorak, 1.9.2020. god. obavezno prisutvovati online času Odjeljenjske zajednice sa razrednicima u sljedećim terminima:

II razred u 9.00 sati

III razred u 10. 00 sati

IV razred u 11.00 sati

Razrednici odjeljenja III razreda mailom će pozvati učenike da pristupe online učionici. Ostali učenici koriste prošlogodišnje online učionice.

Vaša Direktorica