Medalje za Iman Hadžić

Kraj nastavne godine u PBG-u dočekujemo s još jednim uspjehom. Ovaj put riječ je o Iman Hadžić, učenici prvog razreda, članici Gradskog kluba vodenih sportova. Iman je u junu nastupila na Ljetnom prvenstvu u Sarajevu. Takmičila se u konkurenciji juniorki. U pojedinačnom takmičenju postigla je zapažene rezultate i osvojila dvije bronzane medalje u disciplinama 400 m kraul i 800 m kraul. U utrkama štafeta s još tri članice svoga kluba osvojila je tri zlatne medalje, također u konkurenciji juniorki - discipline 4×100 slobodno, 4x200 slobodno i 4x100 mix. Pored sportskih uspjeha, Iman je odlična učenica.

Upućujemo Iman čestitke za postignute rezultate, a svim učenicima želimo ugodan odmor u toku ljetnog raspusta!