Posjeta Mješovitoj srednjoj školi „Enver Pozderović“ u Goraždu

Predstavnici učenika prvog razreda PBG-a su u ponedjeljak, 22. 4. 2019. godine , u pratnji direktorice Naide Hota – Muminović i pomoćnice direktorice Dženane Delić – Hujdur, posjetili Mješovitu srednju školu „Enver Pozderović“ u Goraždu. Povodom Dana škole, škola domaćin organizirala je Dan otvorenih vrata i gostima upriličila obilazak škole, predstavljajući stručne programe koje nudi - gimnazija, ekonomski tehničar (finansijsko-računovodstveni) EU VET program, poljoprivredni tehničar (opći smjer) EU VET program i turistički tehničar EU VET program. Na svečanoj ceremoniji u Centru za kulturu, gostima su se obratile direktorica škole domaćina Mula Imamović, te direktorica Pedagoškog zavoda Dika Makota, a učenici voditelji su tokom ceremonije predstavili sve uspjehe i nagrade koje su učenici ove škole ostvarili na takmičenjima i drugim manifestacijama. Naročito su nas se dojmile umjetničke izvedbe učenika MSŠ „Enver Pozdrović“, a učenici prvog razreda PBG-a su imali priliku družiti se sa svojim vršnjacima iz goraždanske škole i na svečanom ručku koji je upriličen za goste i prijatelje škole nakon završetka centralne svečanosti.