Posjeta gradonačelnika Abdulaha Skake

Našu gimnaziju danas je posjetio gradonačelnik Grada Sarajeva Abdulah Skaka sa saradnicima . Ukratko smo predstavili rad Prve bošnjačke gimnazije te naše buduće planove rasta i razvoja. Potom je uslijedilo ugodno druženje sa učenicima u biblioteci škole. Školski orkestar i solisti uljepšali su ovo druženje. Kroz izuzetno nadahnuto obraćanje učenicima gradonačelnik je potaknuo učenike da sanjaju svoje snove, grade lijepa sjećanja i šire pozitivnu priču o svom gradu i domovini. Prva bošnjačka gimnazija uključena je u sve pripreme za organizaciju EYOF-a. Bio je ovo povod kojim je gradonačelnik obznanio značajnu donaciju za Prvu bošnjačku gimnaziju čija će namjena biti prilagođavanje objekta Prve bošnjačke gimnazije osobama sa invaliditetom. Zahvaljujemo gradonačelniku i saradnicima za posjetu koju ćemo dugo pamtiti.