Održan Atletski kup

U Centru za edukaciju, sport i rekreaciju "Safet Zajko“ je 3.10.2018. godine održan Atletski kup na kojem su učešće uzeli učenici PBG-a u pratnji prof. Meline Čelik. Naši su učenici nastupali u svim disciplinama. Osvojili smo drugo mjesto, a u ukupnom plasmanu imali smo samo sedam bodova manje od prvoplasirane Ugostiteljske škole. Benjamin Ahmedbegović je u kategoriji 100m osvojio 2. mjesto kao i Amina Gušić. U kategoriji 400m Tara Gliha je osvojila 1. mjesto kao i Denin Lunja. U kategoriji 600m Emina Begić je bila prvoplasirana, a Merjem Hodžić trećeplasirana. U disciplini skok u dalj Eldar Hadrović je ostvario 1. mjesto kao i Iman Numanović. U kategoriji šafeta za muškarce učešće su uzeli: Lunja, Ahmedbegović, Muratović, Hadrović, a u kategoriji štafeta za žene učestvovale su: Gliha, Sipović, Gušić, Numanović.