Ove godine 20. juna u svijet smo pustili 139 maturanata.

Treći razred za učenike Prve bošnjačke gimnazije znači ulazak u svijet timskog naučnoistraživačkog rada

U toku mjeseca ramazana Prva bošnjačka gimnazija za učenike je raspisala literarni konkurs na temu „Ramazan – budi promjena koju želiš vidjeti“

Maturanti naše gimnazije (Meša Smajić, Nejra Merdović, Lamija Rustempašić, Nedžla Zulfikarpašić i Naida Ibrahimspahić)

Naida Hota-Muminović, direktorica Prve bošnjačke gimnazije, bila je učesnik okruglog stola „Obrazovanje – pokretač razvoja BiH“